در حال بارگذاری

برا افزایش ممبر تلگرام کدام روش را انتخاب کنم؟

خیلی از کاربران قبل از خرید سوال دارند که برا افزایش ممبر کانالشون کدام روش را خریداری کنند ، و بازده و یا جتی بازدید بعد از عضوگیری داره؟!

خوب در اینجا باید توضیح داد ، که اول باید هدف خود را از افزایش عضو بدانید ، که در ساخت کانال اهداف مدیران کانال به چند دسته تقسیم میشن:

۱- سرگرمی ۲- فروشگاهی ۳- شخصی ۴- خبری ۵- تبلیغاتی ۶- شرکتی  و…..

در هر دسته بنده نحوه عضوگیری و شرایط عضوگیری کاملاً متفاوت هست.

مثلاً برای کانال سرگرمی ، چون مدیر فقط قصد قراردادن جوک و استیکر و… داره  پس نیاز نداره که ممبر با کیفیت بالا بخره ، مگر اینکه قصد قراردادن تبلیغات در کانال داشته باشه که بخواهد در قبال درج تبلیغ در ساعتی خاصی هزینه از کاربر خود دریافت کنه.

 

خوب در اینجا روش ها رو به صورت خلاصه توضیح خواهیم داد.

۱- ممبر فیک : ممبر فیک همانطور که از اسمش معلوم هست، ممبر های غیر واقعی هستند ، یعنی اینکه فقط تعداد عضویت کانال شما بالا میبرند و هیچ بازدهی برای شما ندارند و بازدید هم ندارند، البته ممبر فیک یه نوع افزایش همراه با بازدید ۵۰ پست اخر هم داره که همراه اضافه شدن مثلاً یک کا ممبر یک کا هم ۵۰پست اخر کانال شما بازدید زده میشه . و بعد از انجام سفارش دیگه هیچ بازدید صورت نمیگیره ، مگر اینکه از پک افزایش بازدید پست ها اقدام به خرید بازدید برا پست های کانال خود کنید

۲-ممبر پوش ادد(اددجباری : در این نوع روش ممبر بدون اطلاع عضو کانال میشه که این روش هم به سه نوع تقسیم میشه : معمولی – بی صدا – هیدن / که فرق مدل ها در ریزش و بازدیدشون هست.

۳-ممبر پاپ اپ – نوتیفیکیشن – فرست هند : در این روش ها ممبر کاملاً اختیاری و با میل خود عضو میشه و از موضوع کانال شما نیز با اطلاع هست و در این روش بازدید خیلی بالا و بازده ایی بالا دارد . 

 

حالا طبق این توضیحات میتوانید راحت تصمیم بگیرید که کانال شما به چه روشی افزایش داده شود.

شبکه های اجتماعی

ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *