در حال بارگذاری

افزایش ممبر گروه های تلگرام

یکی دیگر از خدمات دیجی تلگرام ، افزایش ممبر واقعی – فیک گروه های تلگرامی میباشد.
برا کاربرانی که نیاز دارند ممبر گروه های آن ها افزایش داده شود این نوع سرویس هم دیجی تلگرام پوشش میدهد . در دو مدل واقعی و فیک

ممبر فیک که در پست های قبلی سایت توضیح داده شد،فقط نمایشی هستن و هیچی بازدهی برای برا صاحب گروه یا کانال نداره و تعداد عضو گروه یا کانال را بالا میبرد.

اما ممبر واقعی ، تنها روش افزایش ممبر واقعی برای گروه ، ادداجباری میباشد. که ممبر بدون اطلاع عضو گروه مد نظر شما میشود.
برا گروه روش پاپ اپ یا نوتیفیکیشن و یا فرست هند وجود ندارد فعلاً، اما گروه دیجی تلگرام در حال تلاش برا افزایش گروه به این روش ها هست. که پس از نتیجه دادن اعلام و اطلاع رسانی میشود.

در زمان افزایش ممبر واقعی ادداجباری باید بخش عضویت در گروه باز باشد ، ادمین اصلی باید تیک عضویت از طریق همه موارد رو باز بزارد تا افزایش صورت بگیرد.

** دیجی تلگرام در اینجا دوتا نکته را به شما عزیزانی که قصد دارید افزایش ممبر واقعی برای گروه خود انجام بدید دارد.

۱- اگر قصد دارید که از گروه استفاده تبلیغاتی کنید ، قبلاً افزایش یک ربات مدیریت گروه خوب پیدا کنید(که به زودی ما خودمون به شما معرفی میکنیم چند نمونه خوب) که بعد از افزایش ، هر کاربری نتواند پیام ارسال کند یا عکس و…. گروه فقط و فقط تحت کنترل ادمین اصلی باشه . که در این نوع ربات ها خیلی تنظیمات حرفه ایی دارد که با یک جست و جوی کوچک در گوگل میتوانید به بهترین ربات دست پیدا کنید و در گروه خود فعال کنید.

۲- اما اگر قصد استفاده تبلیغاتی از گروه ندارید و استفاده سرگرمی دارید ، باز هم جا داره گفته شود که نیاز به ربات مدیریت دارد ، چرا ؟چونکه اگر کاربر پست یا عکس های غیر اخلاقی ارسال کند چند بار در گروه ، گروه شما از سمت تلگرام ممکن است پاک شود و دچار مشکل شود.

پس سعی کنید یک ربات خوب و مطمئن برای مدیریت ربات خود پیدا کنید .

 

قیمت افزایش ممبر واقعی گروه هم قیمت ممبر واقعی کانال میباشد و هیچ گونه تفاوتی ندارد و برای ثبت سفارش از همان بخش سفارش واقعی کانال اقدام کنید و به جا لینک کانال ، لینک گروه خود را درج کنید و بقیه مراحل ثبت سفارش.

 

موفق و پیروز و سر بلند باشید.

شبکه های اجتماعی

ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *